Kis János Tamás wrote: > > > > Szerintem vmi LDAP kezdo howto-t olvass el eloszor is. > > > > Elolvastam jĂł nĂŠhĂĄnyat, de - asszem - nekem nem "kezdo", hanem valami > pĂŠldĂĄkkal agyontĹązdelt magyar leĂrĂĄs kellene... hogy pl hogyan lehet egy > szemĂŠlyhez tartozĂł bejegyzĂŠst tĂśbb helyre is "belinkelni"...? > 1. Miert akarsz relacios adatbazist csinalni egy fabol? 2. Ha ilyet kell csinalnod akkor az adatbazisodat valoszinuleg rosszul tervezted meg.
-- Udv Feri _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
