Kis János Tamás wrote:
>  >
>  > Szerintem vmi LDAP kezdo howto-t olvass el eloszor is.
>  >
>
> Elolvastam jĂł nĂŠhĂĄnyat, de - asszem - nekem nem "kezdo", hanem valami 
> pĂŠldĂĄkkal agyontĹązdelt magyar leĂ­rĂĄs kellene... hogy pl hogyan lehet egy 
> szemĂŠlyhez tartozĂł bejegyzĂŠst tĂśbb helyre is "belinkelni"...?
>   
1. Miert akarsz relacios adatbazist csinalni egy fabol?
2. Ha ilyet kell csinalnod akkor az adatbazisodat valoszinuleg rosszul
tervezted meg.

--
Udv
Feri
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz