On Sat, 30 Jun 2007 15:49:40 +0200 (CEST) SZABO Zsolt <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Szoval hol a hiba? Az iptables LOG parameterben, a syslog.conf-ban, > vagy vhol masutt? Hiba nincs, ez így működik. dmesg -n 1 letiltja, illetve az /etc/sysctl.conf file-ba kernel.printk = 1 4 1 7 sor újraindítás után is megoldja, hogy ne kapd az üzeneteket. -- --- Friczy --- 'Death is not a bug, it's a feature' _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
