On Sat, 30 Jun 2007 15:49:40 +0200 (CEST)
SZABO Zsolt <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Szoval hol a hiba? Az iptables LOG parameterben, a syslog.conf-ban,
> vagy vhol masutt?

Hiba nincs, ez így működik. dmesg -n 1 letiltja, illetve
az /etc/sysctl.conf file-ba

kernel.printk = 1 4 1 7

sor újraindítás után is megoldja, hogy ne kapd az üzeneteket.

-- 
--- Friczy ---
'Death is not a bug, it's a feature'
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz