Sziasztok!
Felraktam a horde-ot :) :(
Átszemvedtem magam az installon (debian,etch, horde3.1.3-4 )
már az első (Administrator)configon is túl vagyok,
semmi hibaüzenet, látszólag minden OK (ráadásul még magyarul is jelenik
meg minden, locales is ok).
A bejelentkező képernyőn állok,
beírok egy felhasznállónév/jelszót párost úgy tűnik minden ok
logban:
Jun 30 19:45:21 HORDE [notice] [horde] Login success for [EMAIL PROTECTED]
[ahonnanpróbálkozomipcim] to Horde [on line 90 of
"/usr/share/horde3/login.php"]
DE sajnos megint a login képernyőt kapom meg és a logban sajnos csak
ennyi...
log level emelés amit még próbálok....
Lehet hogy az apache2 -ben sikerült valamit rosszul beállítanom?
(vagy honnan csaljak még elő valami hibaüzenetet amin el tudnék indulni?)
Ötlet?
_________________________________________________
linux lista - [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux