Sziasztok!

Felraktam a horde-ot :) :(
Átszemvedtem magam az installon (debian,etch, horde3.1.3-4  )
már az első (Administrator)configon is túl vagyok,
semmi hibaüzenet, látszólag minden OK (ráadásul még magyarul is jelenik 
meg minden, locales is ok).
     A bejelentkező képernyőn állok,
beírok egy felhasznállónév/jelszót párost úgy tűnik minden ok
logban:
Jun 30 19:45:21 HORDE [notice] [horde] Login success for [EMAIL PROTECTED] 
[ahonnanpróbálkozomipcim] to Horde [on line 90 of 
"/usr/share/horde3/login.php"]
DE sajnos megint a login képernyőt kapom meg és a logban sajnos csak 
ennyi...
log level emelés amit még próbálok....

Lehet hogy az apache2 -ben sikerült valamit rosszul beállítanom?
(vagy honnan csaljak még elő valami hibaüzenetet amin el tudnék indulni?)

Ötlet?
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz