In article <[email protected]>,
        Andras HORVATH <[email protected]> writes:
> Szerintem a determinisztikus default viselkedes jobb egy csomagnal, mint
> az automagikus kukmakoloautomata. Inkabb ne tegye fol senkinek, es

Olyan esetben, amikor a fejlesztõ és a felhasználó nem ugyanaz. :-)
De ez kizárólag magamnak készül.

g
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz