tolo Sun, 09 Sep 2001 23:10:04 -0700
przypominam, to juz najblizsza niedziela!!! godzina 9.00 , parking statolil przy dworcu glownym pozdrawiam tolek ps jak by co to dzwoncie 604 728 730