ach..dorwalem gazetke zakladowa...i stwierdzam ze jest to takze gazeta
satyryczna....

czytam czytam....patrze s.18 rys.2 Jak byk widac filtr paliwa do andorii....
Z podpisu wynika ze.. jest to filtr powietrza....wiec andoria w uazie jest
zasilana miaszanka powietzno-powietrzna z turbodoladowaniam jak i bez....
Ale nie panikujmy wszystko sie zgadza !!! Autor artykulu pisze ze spadnie
powaznie zurzycie paliwa nawet o 5l, co wiecej wlasciciel tak wyposazonego
uaza moze zadawac "ze zlosliwym usmieszkiem pytanie " Masz UAZ-a, a ile on
pali ? "...:))))

To nic... to wszystko przez kosmitow ktorzy zaczeli uprawiac off-road na
quadach i maja nawet obuwie na swoje smieszne stopy co widac na ostatnim
rysunku na dole strony 53 !!
A ten skafander  z poprzedniej strony to maskarada co by nie wzbudzac
zbytnich podejrzen....  ?? :))

pzdr inwek ....:)))))



-- 

Mmm czesc to ja. Chcesz mnie ... rozebrac? 
OK, zagraj ze mna w ruletke [ http://miss.onet.pl/start.html ]

Odpowiedź listem elektroniczym