ach..dorwalem gazetke zakladowa...i stwierdzam ze jest to takze gazeta satyryczna.... czytam czytam....patrze s.18 rys.2 Jak byk widac filtr paliwa do andorii.... Z podpisu wynika ze.. jest to filtr powietrza....wiec andoria w uazie jest zasilana miaszanka powietzno-powietrzna z turbodoladowaniam jak i bez.... Ale nie panikujmy wszystko sie zgadza !!! Autor artykulu pisze ze spadnie powaznie zurzycie paliwa nawet o 5l, co wiecej wlasciciel tak wyposazonego uaza moze zadawac "ze zlosliwym usmieszkiem pytanie " Masz UAZ-a, a ile on pali ? "...:)))) To nic... to wszystko przez kosmitow ktorzy zaczeli uprawiac off-road na quadach i maja nawet obuwie na swoje smieszne stopy co widac na ostatnim rysunku na dole strony 53 !! A ten skafander z poprzedniej strony to maskarada co by nie wzbudzac zbytnich podejrzen.... ?? :)) pzdr inwek ....:))))) -- Mmm czesc to ja. Chcesz mnie ... rozebrac? OK, zagraj ze mna w ruletke [ http://miss.onet.pl/start.html ]
