Czesc Wiele osob na liscie przestrzegalo mnie przed zakladaniem dluzszych wieszakow, ze moze to byc niebezpieczne w jezdzie szosowej (zmiana katow kola). Mimo wszystko zalozylem, dluzsze o ok. 5 cm. Przy okazji wymienilem amortyzatory na nieco lepsze i troche twardsze. Wrazenia z jazdy sa dosc pozytywne. Nie zauwazylem zadnych ujemnych skutkow, jedynie amorki powoduja teraz ze jeszcze bardziej nielubie warszawskich dziur w jezdni. Samochod sie nie wywraca na zakretach, a w jezdzie na wprost dosc dorze utrzymuje kierunek (pod warunkiem ze nie ma kolein). Nie twierdze ze podnoszenie wieszakami jest najlepsze, uwazam jedynie ze podniesienie auta o te 2-3 cm mozna zrealizowac w ten sposob bez wiekszych problemow. Pozdrawiam Karol Leszczynski -- Mmm czesc to ja. Chcesz mnie ... rozebrac? OK, zagraj ze mna w ruletke [ http://miss.onet.pl/start.html ]
