Czesc

Wiele osob na liscie przestrzegalo mnie przed zakladaniem dluzszych
wieszakow, ze moze to byc niebezpieczne w jezdzie szosowej (zmiana katow
kola).

Mimo wszystko zalozylem, dluzsze o ok. 5 cm. Przy okazji wymienilem
amortyzatory na nieco lepsze i troche twardsze. Wrazenia z jazdy sa dosc
pozytywne. Nie zauwazylem zadnych ujemnych skutkow, jedynie amorki powoduja
teraz ze jeszcze bardziej nielubie warszawskich dziur w jezdni. Samochod sie
nie wywraca na zakretach, a w jezdzie na wprost dosc dorze utrzymuje
kierunek (pod warunkiem ze nie ma kolein).

Nie twierdze ze podnoszenie wieszakami jest najlepsze, uwazam jedynie ze
podniesienie auta o te 2-3 cm mozna zrealizowac w ten sposob bez wiekszych
problemow.

Pozdrawiam

Karol Leszczynski



-- 

Mmm czesc to ja. Chcesz mnie ... rozebrac? 
OK, zagraj ze mna w ruletke [ http://miss.onet.pl/start.html ]

Odpowiedź listem elektroniczym