> ach..dorwalem gazetke zakladowa...i stwierdzam ze jest to takze gazeta
> satyryczna....
>
> czytam czytam....patrze s.18 rys.2 Jak byk widac filtr paliwa do
andorii....
> Z podpisu wynika ze.. jest to filtr powietrza....wiec andoria w uazie jest
> zasilana miaszanka powietzno-powietrzna z turbodoladowaniam jak i bez....
> Ale nie panikujmy wszystko sie zgadza !!! Autor artykulu pisze ze spadnie
> powaznie zurzycie paliwa nawet o 5l, co wiecej wlasciciel tak wyposazonego
> uaza moze zadawac "ze zlosliwym usmieszkiem pytanie " Masz UAZ-a, a ile on
> pali ? "...:))))
>
> To nic... to wszystko przez kosmitow ktorzy zaczeli uprawiac off-road na
> quadach i maja nawet obuwie na swoje smieszne stopy co widac na ostatnim
> rysunku na dole strony 53 !!
> A ten skafander  z poprzedniej strony to maskarada co by nie wzbudzac
> zbytnich podejrzen....  ?? :))
>
> pzdr inwek ....:)))))
>



-- 

Mmm czesc to ja. Chcesz mnie ... rozebrac? 
OK, zagraj ze mna w ruletke [ http://miss.onet.pl/start.html ]

Odpowiedź listem elektroniczym