> ach..dorwalem gazetke zakladowa...i stwierdzam ze jest to takze gazeta > satyryczna.... > > czytam czytam....patrze s.18 rys.2 Jak byk widac filtr paliwa do andorii.... > Z podpisu wynika ze.. jest to filtr powietrza....wiec andoria w uazie jest > zasilana miaszanka powietzno-powietrzna z turbodoladowaniam jak i bez.... > Ale nie panikujmy wszystko sie zgadza !!! Autor artykulu pisze ze spadnie > powaznie zurzycie paliwa nawet o 5l, co wiecej wlasciciel tak wyposazonego > uaza moze zadawac "ze zlosliwym usmieszkiem pytanie " Masz UAZ-a, a ile on > pali ? "...:)))) > > To nic... to wszystko przez kosmitow ktorzy zaczeli uprawiac off-road na > quadach i maja nawet obuwie na swoje smieszne stopy co widac na ostatnim > rysunku na dole strony 53 !! > A ten skafander z poprzedniej strony to maskarada co by nie wzbudzac > zbytnich podejrzen.... ?? :)) > > pzdr inwek ....:))))) > -- Mmm czesc to ja. Chcesz mnie ... rozebrac? OK, zagraj ze mna w ruletke [ http://miss.onet.pl/start.html ]
