Czy ktos z szanownzch listowiczow orientuje sie, jak sie sprowadza samochod
jako tzw "mienie przesiedlencze" Wiem, ze jest jakas znizka, tzn mozna
wogole nie miec policzonego cla. Ale co z akcyza i VATem? Jakie warunki
trzeba spelnic, aby bedac obywatelem polskim sprowadzic w ten sposob
samochod. Cos slyszalem, ze trzeba byc jakis okres zameldowanym za granica i
miec jakies legalne zajecie. Ja w przyszlym roku bede przez rok pracowac
naukowo w Niemczech i chcialbym to tez jakos wykorzystac.

Pozdro



-- 

Mmm czesc to ja. Chcesz mnie ... rozebrac? 
OK, zagraj ze mna w ruletke [ http://miss.onet.pl/start.html ]

Odpowiedź listem elektroniczym