Czy ktos z szanownzch listowiczow orientuje sie, jak sie sprowadza samochod jako tzw "mienie przesiedlencze" Wiem, ze jest jakas znizka, tzn mozna wogole nie miec policzonego cla. Ale co z akcyza i VATem? Jakie warunki trzeba spelnic, aby bedac obywatelem polskim sprowadzic w ten sposob samochod. Cos slyszalem, ze trzeba byc jakis okres zameldowanym za granica i miec jakies legalne zajecie. Ja w przyszlym roku bede przez rok pracowac naukowo w Niemczech i chcialbym to tez jakos wykorzystac. Pozdro -- Mmm czesc to ja. Chcesz mnie ... rozebrac? OK, zagraj ze mna w ruletke [ http://miss.onet.pl/start.html ]
