On pią, 07 wrz 2001, Krzysiek Chromiński wrote: Jak w niedzielę to z chęcią, byle nie za długo > > Witam czy ktoś z szanownych kolegów wybiera się na ściemkę gdzieś koło W-wa > w sobote albo w niedzielę jeśli tak to bardzo chętnie bym się przyłączył i > sprawdził mój dopiero co odremontowany samochodzik. Tel 501937028 > Pozdrawiam Krzysiek (Gaz69&Suzuki) > > > > > --------------------------------------------------------------- > KONKURS: Niedobre miejsca - 50 ksiazek W. Whartona do wygrania! > http://szkola.interia.pl/wharton/strona.html?co=13 -- Radosław Michalski [EMAIL PROTECTED]
