On pią, 07 wrz 2001, Krzysiek Chromiński wrote:

Jak w niedzielę to z chęcią, byle nie za długo

> 
> Witam czy ktoś z szanownych kolegów wybiera się na ściemkę gdzieś koło W-wa
> w sobote albo w niedzielę jeśli tak to bardzo chętnie bym się przyłączył i
> sprawdził mój dopiero co odremontowany samochodzik. Tel 501937028
> Pozdrawiam Krzysiek (Gaz69&Suzuki)
> 
> 
> 
> 
> ---------------------------------------------------------------
> KONKURS: Niedobre miejsca - 50 ksiazek W. Whartona do wygrania!
> http://szkola.interia.pl/wharton/strona.html?co=13

-- 
Radosław Michalski

[EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym