On pią, 07 wrz 2001, tadeusz dziegielewski wrote:

> nic sie nie martw, bedzie na stoisku redakcji w czarnorzekach.
Ja się martwię, bo nie pojawia się za często i jest jej mało. Ile razy można
czytać ten sam numer. Po kilku i tak zna się go na pamieć.

-- 
Radosław Michalski

[EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym