On pią, 07 wrz 2001, tadeusz dziegielewski wrote: > nic sie nie martw, bedzie na stoisku redakcji w czarnorzekach. Ja się martwię, bo nie pojawia się za często i jest jej mało. Ile razy można czytać ten sam numer. Po kilku i tak zna się go na pamieć. -- Radosław Michalski [EMAIL PROTECTED]
- [OFF-ROAD] Re: Gazetka tadeusz dziegielewski
- Radosław Michalski
