----- Original Message ----- From: Bartosz Skwarna <[EMAIL PROTECTED]> To: Lista OFF-ROAD <[EMAIL PROTECTED]> Sent: Saturday, September 08, 2001 8:30 AM Subject: mienie przesiedlencze > Czy ktos z szanownzch listowiczow orientuje sie, jak sie sprowadza samochod > jako tzw "mienie przesiedlencze" Wiem, ze jest jakas znizka, tzn mozna > wogole nie miec policzonego cla. Ale co z akcyza i VATem? Jakie warunki > trzeba spelnic, aby bedac obywatelem polskim sprowadzic w ten sposob > samochod. Cos slyszalem, ze trzeba byc jakis okres zameldowanym za granica i > miec jakies legalne zajecie. Ja w przyszlym roku bede przez rok pracowac > naukowo w Niemczech i chcialbym to tez jakos wykorzystac. > > Pozdro > -- Mmm czesc to ja. Chcesz mnie ... rozebrac? OK, zagraj ze mna w ruletke [ http://miss.onet.pl/start.html ]
