----- Original Message -----
From: Bartosz Skwarna <[EMAIL PROTECTED]>
To: Lista OFF-ROAD <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Saturday, September 08, 2001 8:30 AM
Subject: mienie przesiedlencze


> Czy ktos z szanownzch listowiczow orientuje sie, jak sie sprowadza
samochod
> jako tzw "mienie przesiedlencze" Wiem, ze jest jakas znizka, tzn mozna
> wogole nie miec policzonego cla. Ale co z akcyza i VATem? Jakie warunki
> trzeba spelnic, aby bedac obywatelem polskim sprowadzic w ten sposob
> samochod. Cos slyszalem, ze trzeba byc jakis okres zameldowanym za granica
i
> miec jakies legalne zajecie. Ja w przyszlym roku bede przez rok pracowac
> naukowo w Niemczech i chcialbym to tez jakos wykorzystac.
>
> Pozdro
>



-- 

Mmm czesc to ja. Chcesz mnie ... rozebrac? 
OK, zagraj ze mna w ruletke [ http://miss.onet.pl/start.html ]

Odpowiedź listem elektroniczym