> >Olek-mieszkajacy w kurorcie ;-)
>
> Kurorcie...
> Chyba dlatego ze trzeba sie kurowac (np.: skolatane nerwy) po pobycie
tamze...
> ;-)))))))))))
> PeMF

A o ktorym kurorcie mowisz? Bo ja zamieszkuje dwa. Luknij na tablice
rejestracyjna* mojego wozu,a wrodzona yntelygencyja ;-))) podpowie Ci jaki
to kurort ;-)))
Bo jesli myslisz o tym kurorcie w ktorym mnie odwiedziles,to masz right.
Mozna sie tam nabawic depresji,ale to raczej w zwiazku z polozeniem p.p.m
niz z widokiem. 8-),a jesli o tym drugim, to ehhhhh.......chcialbys miec w
łorsoł taki klimat. ;-)))

Olek
*-jako ze pemf to len wiec podam mu jak na tacy ,sa tam literki GSPxxxx



______________________________________________________________________
Zobacz kto wygra wybory 2001?
http://wybory.hoga.pl

Odpowiedź listem elektroniczym