>Olek-mieszkajacy w kurorcie ;-)

Kurorcie...
Chyba dlatego ze trzeba sie kurowac (np.: skolatane nerwy) po pobycie tamze...
;-)))))))))))

PeMF

Odpowiedź listem elektroniczym