>Olek-mieszkajacy w kurorcie ;-) Kurorcie... Chyba dlatego ze trzeba sie kurowac (np.: skolatane nerwy) po pobycie tamze... ;-))))))))))) PeMF
- [OFF-ROAD] Odp: [OFF-ROAD] Re: Sciema wa... Pawel M. Falcman
- [OFF-ROAD] Odp: [OFF-ROAD] Re: Scie... Aleksander J . Studziński
