----- Original Message ----- From: tadeusz dziegielewski <[EMAIL PROTECTED]> To: <[EMAIL PROTECTED]> Sent: Monday, September 10, 2001 9:18 AM Subject: [OFF-ROAD] Re: kto mnie poratuje.........? > red qn jest na rumunkach. sporo rumunek jest naprawde niczego sobie... ;-) ... pare "ze stopa" wiezlismy z kolega gazem i uazem... ciorba de burta! GrzegorzB
- [OFF-ROAD] Re: kto mnie poratuje.........? tadeusz dziegielewski
- Grzegorz Brzeziński
