Witam, mialem siedziec cicho ale widze ze sprawa ciagle pusluje ;-)
Na opublikowanie swojej wypowiedzi u Macka dalem zgode czyli zgodzilem sie tez posrednio ze bedzie ona zyla swoim zyciem. Nie sprawdzalem czy pozostale teksty byly tez na tej samej stronie, wiec nie wiem czy oponentom mozna powiedziec ze "sam tego chciales Grzegorzu..." ;-D Co do samego artykulu to znakomita(!) jest winetka, bardzo dobrze oddaje klimat. Natomiast nie jestem zachwycony kompozycja tekstu, ale de gustibus... Zreszta sam nie zawsze jestem zadowolony ze swoich osiagniec "pisarskich" ;-) Na przyszlosc rada dla organizatorow zeby pamietali o prasie... Pozdrawiam porannie Adampio
