> Czy jest jakaś polska strona poświęcona gelandzie ???
> 
> Wojtek Y-60
> http://www.bezdroza.pl

byla....... 
ale zapal kolegi Bociana ostygł tak samo szybko..........

i sie skonczyla.....

maciek
http://www.4x4.rally.pl



Odpowiedź listem elektroniczym