Czy cos takiego jak przystawka odbioru mocy w patrolach wogole
istnieje? Pytanie jest czysto akademickie, gdyz nie planuje niczego
zwiazanego z przystawka, jestem po prostu ciekaw. Nigdzie i nigdy nie
wspomina sie o takiej opcji, wiec zastanawiam sie czy to taki rzadki
przypadek czy po prostu takiej przystawki nie ma?
Moze chociaz producent pomyslal o takiej mozliwosci i w skrzyni lub w
reduktorze jest miejsce gdzie mozna cos takiego zainstalowac?


-- 

Krzysztof Bebendych
[EMAIL PROTECTED]
www.patrol4x4.prv.pl

Odpowiedź listem elektroniczym