Czy cos takiego jak przystawka odbioru mocy w patrolach wogole istnieje? Pytanie jest czysto akademickie, gdyz nie planuje niczego zwiazanego z przystawka, jestem po prostu ciekaw. Nigdzie i nigdy nie wspomina sie o takiej opcji, wiec zastanawiam sie czy to taki rzadki przypadek czy po prostu takiej przystawki nie ma? Moze chociaz producent pomyslal o takiej mozliwosci i w skrzyni lub w reduktorze jest miejsce gdzie mozna cos takiego zainstalowac?
-- Krzysztof Bebendych [EMAIL PROTECTED] www.patrol4x4.prv.pl
