> Na Discovery okolo 10.00 w programie TURBO byl test rosyjskiego KAYMAN'a, > fajnie sie prezentowal, choc testujacy smecili na slaby silnik prod. Lady. > Wspomnieli natomiast o podjeciu negocjacji z Cheavy aby zaadoptowac > jednostke TDI o mocy 200KM chyba 6500cm3. > I TO BY BYLO TO!!!! > ------ Wiadomosco o Kaymanie i jego silniku 1600 oraz o mozlizwosci wsadzenia tam silnika Chevy to ja czytalem w bodajze Auto-verte juz 4 lata temu. Moze gdzies odzukam ten numer. Od tego czasu o samochodzie bylo bardzo cicho, wiec moze pojazd umarl w tzw. miedzyczasie.
http://www.labirint.ru/weapons/kayman/kayman.html Igor.
