> Na Discovery okolo 10.00 w programie TURBO byl test rosyjskiego KAYMAN'a,
> fajnie sie prezentowal, choc testujacy smecili na slaby silnik prod. Lady.
> Wspomnieli natomiast o podjeciu negocjacji z Cheavy aby zaadoptowac
> jednostke TDI o mocy 200KM chyba 6500cm3.
> I TO BY BYLO TO!!!!
> 
------
Wiadomosco o Kaymanie i jego silniku 1600 oraz o mozlizwosci wsadzenia tam
silnika Chevy to ja czytalem w bodajze Auto-verte juz 4 lata temu. Moze
gdzies
odzukam ten numer. Od tego czasu o samochodzie bylo bardzo cicho, wiec
moze pojazd umarl w tzw. miedzyczasie.

http://www.labirint.ru/weapons/kayman/kayman.html

Igor.

Odpowiedź listem elektroniczym