Zima to nawet w garazu na gazie nie zapali - gaz rozpreza sie dopiero w 27
---

znaczy się że poniżej tej temperatury jest w stanie ciekłym?


MSPANC





        ---===H=A=R=L=E=Y===---
              Powered  by
       Oldsmobile Cutlass and XJ
       http://harley.wizytowka.pl



Odpowiedź listem elektroniczym