Zima to nawet w garazu na gazie nie zapali - gaz rozpreza sie dopiero w 27
---
znaczy się że poniżej tej temperatury jest w stanie ciekłym?
MSPANC
---===H=A=R=L=E=Y===---
Powered by
Oldsmobile Cutlass and XJ
http://harley.wizytowka.pl
- Re: [OFF-ROAD] Odp: Re: [OFF-ROAD] UAZ na gaz ? J . Czarnecki
- Re: [OFF-ROAD] Odp: Re: [OFF-ROAD] UAZ na gaz ? Paweł Krawczyk
