On Wed, Feb 06, 2002 at 06:20:08PM +0100, [EMAIL PROTECTED] wrote: >> Zima to nawet w garazu na gazie nie zapali - gaz rozpreza sie dopiero w 27 > znaczy się że poniżej tej temperatury jest w stanie ciekłym?
Nie, LPG chyba jest ciekły poniżej -40 st. lub coś podobnego (przy ciśnieniu atmosferycznym). Ale chyba nie chodzi o stan skupienia LPG tylko tworzenie mieszanki paliwowej... -- Pawel Krawczyk Krakow, POLAND http://ipsec.pl/
