On Wed, Feb 06, 2002 at 06:20:08PM +0100, [EMAIL PROTECTED] wrote:

>> Zima to nawet w garazu na gazie nie zapali - gaz rozpreza sie dopiero w 27
> znaczy się że poniżej tej temperatury jest w stanie ciekłym?

Nie, LPG chyba jest ciekły poniżej -40 st. lub coś podobnego (przy
ciśnieniu atmosferycznym). Ale chyba nie chodzi o stan skupienia
LPG tylko tworzenie mieszanki paliwowej...

-- 
Pawel Krawczyk
Krakow, POLAND
http://ipsec.pl/

Odpowiedź listem elektroniczym