Nie, LPG chyba jest ciekły poniżej -40 st. lub coś podobnego (przy
ciśnieniu atmosferycznym). Ale chyba nie chodzi o stan skupienia
LPG tylko tworzenie mieszanki paliwowej...
---
tzn ze gaz tworzy mieszanke tylko powyżej 27*C?  :)))

gaz tworzy mieszankę  już w momencie przejścia w stan gazowy. ale mniejsz o
to
sprawa startu polega na tym, iz gaz rozprężający się w mikserze ma bardzo
niska temperaturę (czasami grubo poniżej zera) obniżoną jeszcze
rozprężaniem. Taki b. zimny gaz władowany do silnika ochładza go znacznie i
silnik nie chce chodzic. dlatego powinno zapalać się na benzynie, a potem
dopiero przełączać na gaz. reduktor jest ogrzewany wodą o obiegu silnika.
więc silnik rozgrzany na benzynie bedzie podgrzewał rozprężony  gaz do odp.
temperatury, co pozwala na prawidłowa prace silnika na gazie.

uffff..  moje biedne paluszki...

pozdr








        ---===H=A=R=L=E=Y===---
              Powered  by
       Oldsmobile Cutlass and XJ
       http://harley.wizytowka.pl



Odpowiedź listem elektroniczym