> > Przeczytalem jeszcze raz w O-R PL tekst Olka. Odniosl sie do najbardziej
> > wkurzajacych na rajdach zachowan, tak jak ja bym to zrobil... Dosadnie,
po
> > swojemu kpiarsko, konstruktywnie... O co chlopu chodzi?
O to, ze to o czym pisalem to byl margines. A z tekstu w OR PL to nie wynika

> >Olek stanmy przed
> > lustrem obaj, co?
Stanalem, popatrzylem i zobaczylem...."tak,tak ten w lustrze to niestety ja"
 :-)))

>  >Kazdy przed swoim oczywiscie!;-))
Hehehehe


Olek
p.s. Tomek skonczmy juz polemizowac w sprawie "o co mi chodzi?" Doszlismy
(przynajmniej wydaje mi sie tak) do porozumienia wiec po co to ciagnac.


Odpowiedź listem elektroniczym