> > Przeczytalem jeszcze raz w O-R PL tekst Olka. Odniosl sie do najbardziej > > wkurzajacych na rajdach zachowan, tak jak ja bym to zrobil... Dosadnie, po > > swojemu kpiarsko, konstruktywnie... O co chlopu chodzi? O to, ze to o czym pisalem to byl margines. A z tekstu w OR PL to nie wynika
> >Olek stanmy przed > > lustrem obaj, co? Stanalem, popatrzylem i zobaczylem...."tak,tak ten w lustrze to niestety ja" :-))) > >Kazdy przed swoim oczywiscie!;-)) Hehehehe Olek p.s. Tomek skonczmy juz polemizowac w sprawie "o co mi chodzi?" Doszlismy (przynajmniej wydaje mi sie tak) do porozumienia wiec po co to ciagnac.
