Kto już to robił niech mi doradzi, temat na forum:
http://www2.rally.com.pl/forum/viewtopic.php?topic=81&forum=13&0
generalnie chodzi o to czy wiążą się z tym jakieś formalności (homologacje
itp.)

         ---= W====----------------------
   ----======= A ================ ---------------------
--============= L ======== N I V A  - '84 =======------------------------
    ------============ I ===========---------------------------
           ----------========= S ============-------------
                           --------===========---------


Odpowiedź listem elektroniczym