> Zgorzknialem nieco po mailu Olka, stad takie moje stwierdzenie padlo.

 Nie dziw sie zbytnio Tomku mailowi Olka, bo i jemu takze takie zgorzknienie
przytrafic sie moglo.

 > Rozmawialem z wieloma uczestnikami i wybrane przez Arka K. posty dobrze
 > oddaja charakter imprezy.

Nie chce sie zbyt mocno czepiac ale czy aby napewno do konca? Gdzie jest np.
wypowiedz kogokolwiek jadacego w
grupie extremalnej? Przeciez oni takze na MW byli, oni takze stanowia o
charakterze tej imprezy a nie tylko czesc uczestnikow jadaca jako "turysci"
i patrzaca na impreze, co przeciez zrozumiale tylko poprzez swa wlasna
perspektywe.
W przekonaniu skladajacego w dobrej wierze artykul Arka, mialo byc tak ze
wycinki tekstow wiernie oddaja charakter i klimat imprezy. Skoro jednak
pojawily sie glosy krytyczne osob ktore wczesniej pisaly na liste (i to osob
z szerokiego grona) to wydaje mi sie, ze nalezy jednak uznac ze skoro one
tak twierdza, to jednak artykul tego co najwazniejsze nie oddaje. Gdyby bylo
inaczej nikt by czasu na dzienne czy nocne pisanie przeciez nie tracil...

 > Postanowilismy zrobic choc tyle, bo MW nalezal sie
> material. Oczywiscie, ze znacznie lepszy. Mam nadzieje, ze nie bedziesz
> zywil urazy. Poczulem sie zobowiazany wyjasnic.

 Dziekuje Ci Tomku za Twa odpowiedz. Mysle ze to co napisales powyzej to
jest wlasnie dokladnie to o co chodzilo tym wszystkim, ktorzy zwrocili
redakcji na temat artykulu uwage.
Pozdrawiam serdecznie
Pawel Kos





-- 

Tego nie znajdziesz w zadnym sklepie!
[ http://oferty.onet.pl ]

Odpowiedź listem elektroniczym