Hej, nie wiecie, czy archiwum listy mozna sciagnac skads w postaci zip'u? To, ktore jest obecnie nie jest ani podzielone na miesiace (jak drzewiej), ani kompletne :-( Adminie, kiedys chyba obilo mi sie o uszy, ze to z powodu zmiany serwera, czy cos i ze w przyszlosci byc moze da sie cos z tym zrobic. Wiec prosze choc o jakis znak od Ciebie, bo chyba nie tylko ja bylbym zainteresowany tym, by nie zadawac po raz kolejny pytan, ktore juz inni slyszeli.. Wielki dzieki - Michal [EMAIL PROTECTED]
----------------------------------------------------- Do konta osobistego nie trzeba dopłacać!!! LG Net - bankowość elektroniczna LG Petro Banku http://www.finanse.hoga.pl/lg_net.asp
