On Thu, Feb 21, 2002 at 06:35:40PM +0100, Misiek wrote: > nie wiecie, czy archiwum listy mozna sciagnac skads w postaci zip'u? To, ktore jest >obecnie nie jest ani podzielone na miesiace (jak drzewiej), ani kompletne :-( > Adminie, kiedys chyba obilo mi sie o uszy, ze to z powodu zmiany serwera, czy cos i >ze w przyszlosci byc moze da sie cos z tym zrobic. Wiec prosze choc o jakis znak od >Ciebie, bo chyba nie tylko ja bylbym zainteresowany tym, by nie zadawac po raz >kolejny pytan, ktore juz inni slyszeli..
Archiwa są dwa: * nowe pod adresem http://www.mail-archive.com/lista%40off-road.pl/ * stare pod adresem http://arch.ipsec.pl/off-road-slist.tgz To drugie to niestety "surowe" listy podzielone tylko na katalogi typu Jan-2000, Feb-2000 itd. Jeśli ktoś ma czas i środki, to może to przekonwertować na HTML... -- Pawel Krawczyk * http://echelon.pl/kravietz/ Krakow, Poland * http://ipsec.pl/
