On Thu, Feb 21, 2002 at 06:35:40PM +0100, Misiek wrote:

> nie wiecie, czy archiwum listy mozna sciagnac skads w postaci zip'u? To, ktore jest 
>obecnie nie jest ani podzielone na miesiace (jak drzewiej), ani kompletne :-(  
> Adminie, kiedys chyba obilo mi sie o uszy, ze to z powodu zmiany serwera, czy cos i 
>ze w przyszlosci byc moze da sie cos z tym zrobic. Wiec prosze choc o jakis znak od 
>Ciebie, bo chyba nie tylko ja bylbym zainteresowany tym, by nie zadawac po raz 
>kolejny pytan, ktore juz inni slyszeli..

Archiwa są dwa:

* nowe pod adresem http://www.mail-archive.com/lista%40off-road.pl/
* stare pod adresem http://arch.ipsec.pl/off-road-slist.tgz

To drugie to niestety "surowe" listy podzielone tylko na katalogi
typu Jan-2000, Feb-2000 itd. Jeśli ktoś ma czas i środki, to może
to przekonwertować na HTML...

-- 
Pawel Krawczyk * http://echelon.pl/kravietz/
Krakow, Poland * http://ipsec.pl/

Odpowiedź listem elektroniczym