Czesc! W imieniu Tadka Rzepki chcialbym zaprosic wszystkich chetnych do udzialu w IV Jeszkowicach. Termin 25.05.2002r rajd jednodniowy, mozliwosc przyjazdu dzien wczsniej i rozbicia namiotu lub ustawienia przyczepy. Trening 24.052002r w godz 10-20 lub w terminie wczesniejszym po uzgodnieniu z organizatorem. Impreza jak zwykle o profilu sportowym tzn kilka OS-ow i dojazdowki ograniczone do minimum. wpisowe: samochody - 130 zl od zalogi, klady - 60zl od sztuki, motocykle - 60zl od sztuki, klasy w samochodach -weteran -seryjna -extrem wymagania tech.odnosnie samochodow ograniczone do minimum przewidziano liczne nagrody w tym nagrody sponsorskie, puchary w klasach do V miejsca ,w generalce do III, dodatkowe ifo Tadeusz Rzepka tel: 071 31804 19
