Czesc!
W imieniu Tadka Rzepki chcialbym zaprosic wszystkich chetnych do udzialu w
IV Jeszkowicach. Termin 25.05.2002r rajd jednodniowy, mozliwosc przyjazdu
dzien wczsniej i rozbicia namiotu lub ustawienia przyczepy. Trening
24.052002r w godz 10-20  lub w terminie wczesniejszym  po uzgodnieniu z
organizatorem.
Impreza jak zwykle o profilu sportowym tzn kilka OS-ow i dojazdowki
ograniczone do minimum.
wpisowe:
samochody - 130 zl od zalogi,
klady -               60zl od sztuki,
motocykle -       60zl od sztuki,
klasy w samochodach
-weteran
-seryjna
-extrem
wymagania tech.odnosnie samochodow ograniczone do minimum
przewidziano liczne nagrody w tym nagrody sponsorskie, puchary w klasach do
V miejsca ,w generalce do III,
dodatkowe ifo Tadeusz Rzepka tel: 071 31804 19


Odpowiedź listem elektroniczym