Dzieki wszystkim za podpowiedzi. Najskuteczniej sie okazalo taki sposob: najpierw benzyna ekstrakcyjna - czysci brud i troszki rozpuszcza, potem delikatnie rozpuszczalnik do.... (nie pamietam czego chyba chlorokauczukowcow...) i zlazi!!!!! :-))))) a papierze krolewskim zostaje delikatna smuzka koloru czerwonego...(takiego jak blachy mojego samochodu) :-((((( ale jest OK dzieki jeszcze raz pozdr PYTON L040
----- Original Message ----- From: ppajton <[EMAIL PROTECTED]> To: lista 4x4 <[EMAIL PROTECTED]> Sent: Sunday, March 31, 2002 8:43 PM Subject: HELP :-[[[[ > Czesc wszystkim. mam problem - poprzedni wlasciciel mojego wozka > poprzylepial chalowe naklejki na blachy. wkurzalo mnie to wiec postanowilem > je unicestwic - owszem daly sie zedrzec ale zostalo w niektorych miejscach > klej i na nim zbiera sie syf (pyly itp - jest po pewnym czasie czarne) czy > ktos wie jak taki klej z naklejek zmyc - czym??? benzyna, dyktą, czy innym > paskudztwem > dzieki za pomoc > pozdr > PYTON L040 >
