Dzieki wszystkim za podpowiedzi. Najskuteczniej sie okazalo taki sposob:
najpierw benzyna ekstrakcyjna - czysci brud i troszki rozpuszcza, potem
delikatnie rozpuszczalnik do.... (nie pamietam czego chyba
chlorokauczukowcow...) i zlazi!!!!! :-))))) a papierze krolewskim zostaje
delikatna smuzka koloru czerwonego...(takiego jak blachy mojego samochodu)
:-(((((
ale jest OK
dzieki jeszcze raz
pozdr
PYTON L040

----- Original Message -----
From: ppajton <[EMAIL PROTECTED]>
To: lista 4x4 <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Sunday, March 31, 2002 8:43 PM
Subject: HELP :-[[[[


> Czesc wszystkim. mam problem - poprzedni wlasciciel mojego wozka
> poprzylepial chalowe naklejki na blachy. wkurzalo mnie to wiec
postanowilem
> je unicestwic - owszem daly sie zedrzec ale zostalo w niektorych miejscach
> klej i na nim zbiera sie syf (pyly itp - jest po pewnym czasie czarne) czy
> ktos wie jak taki klej z naklejek zmyc - czym??? benzyna, dyktą, czy innym
> paskudztwem
> dzieki za pomoc
> pozdr
> PYTON L040
>


Odpowiedź listem elektroniczym