Beste Simon, allen

Kan iemand er nog iets over terugvinden in zijn mailbox?
Als er geen expliciete beslissing over is genomen dan wil ik het nog aan de orde stellen, want ik vind "Kader" wel begrijpelijker dan "Frame".

Alle samenvattingen van de discussies staan onder Uitwerking LocList ( http://nl.openoffice.org/servlets/ProjectDocumentList?folderID=458 ) . Als eerste bestand op deze lijst is een samenvatting opgenomen over alle gevoerde discussie met een "cryptische" omschrijving naar de oorspronkelijke discussie. In het geval van frame/floating frame staat in de samenvatting van alle discussies "UDV" opgenomen, hetgeen verwijst naar de "Uitwerking Discussie Vertalingen", die op dezelfde lijst te vinden is.

Er was in dit geval geen overweldigende meerderheid, maar een lichte voorkeur voor "Frame". Ik denk overigens als men van mening is dat teruggekomen moet worden op een bepaalde beslissing dat dat altijd moet kunnen, dus als je vindt dat "kader" beter voldoet dan "frame" dan zou ik zeggen gooi dat (evt met redenen omkleed) in de groep.

Hopelijk dat dit in dit kader (weer) enig licht brengt.

Met vriendelijke groet,
Henk van der Burg.




---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]

Antwoord per e-mail aan