|
DAAA beee!!
10x :-) Otvratitelno prosto e. umiram ot iad...
:-(
ok, nima da podavam podobni temi veche tuk.
Samo klato za posledno - niakoi da znae dali ima
podoben mailinglist za mysql/php?
10x otnovo i se izviniavam za "out-of-topic" - uvaneto :-)
___________________________ Best Regards, Kiril Kapustin |
- RE: lug-bg: RE: kiril - mysql-php problem kiril
- RE: lug-bg: RE: kiril - mysql-php problem Peter An. Zyumbilev
- Re: lug-bg: RE: kiril - mysql-php problem Doncho Angelov
- Re: lug-bg: RE: kiril - mysql-php problem George Danchev
- Re: lug-bg: RE: kiril - mysql-php problem Doncho Angelov
