MI ako niama dai da si napravim ?:)
-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED]]On Behalf Of kiril
Sent: Sunday, December 01, 2002 12:12 AM
To: [EMAIL PROTECTED]
Subject: lug-bg: RE: kiril - mysql-php problem

DAAA beee!!
10x :-) Otvratitelno prosto e. umiram ot iad... :-(
ok, nima da podavam podobni temi veche tuk.
Samo klato za posledno - niakoi da znae dali ima podoben mailinglist za mysql/php?
10x otnovo i se izviniavam za "out-of-topic" - uvaneto :-)

Reply via email to