Колеги, *моля ви*, четете правилата за постване в листата!
Някои от нас използват threaded режим и хич не им е ясно какво общо има "Clock" със "Проблем с CUPS принтер и SMB"!

В правилата на листата ясно и точно е записано: който поства нова тема, почва с NewMessage,  а не за по-лесно с Reply на някое от съобщенията, дето си има!

Поздрави!
--

Doncho A. Angelov
software developer/project manager
OBS BG Ltd
Work: +359 (2) 971 5900
Mobile: +359 (88) 925 644

Attachment: smime.p7s
Description: S/MIME Cryptographic Signature

Reply via email to