Doncho Angelov wrote: > Колеги, *моля ви*, четете правилата за постване в листата! > Някои от нас използват threaded режим и хич не им е ясно какво общо има > "Clock" със "Проблем с CUPS принтер и SMB"! > > В правилата на листата ясно и точно е записано: който поства нова тема, > почва с NewMessage, а не за по-лесно с Reply на някое от съобщенията, > дето си има!
Също е хубаво като пишем писма да ползваме правилен енкодинг :) За да прочета твоето писмо се наложи да си включвам HTML режима на Mozilla-та иначе се виждаха само ?????? (най-вероятно заради Transfer-encoding: 7bit) -- Georgi Chorbadzhiyski http://georgi.unixsol.org/ ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
