Doncho Angelov wrote:
> Колеги, *моля ви*, четете правилата за постване в листата!
> Някои от нас използват threaded режим и хич не им е ясно какво общо има
> "Clock" със "Проблем с CUPS принтер и SMB"!
> 
> В правилата на листата ясно и точно е записано: който поства нова тема,
> почва с NewMessage,  а не за по-лесно с Reply на някое от съобщенията,
> дето си има!

Също е хубаво като пишем писма да ползваме правилен енкодинг :) За да
прочета твоето писмо се наложи да си включвам HTML режима на Mozilla-та
иначе се виждаха само ?????? (най-вероятно заради Transfer-encoding: 7bit)


-- 
Georgi Chorbadzhiyski
http://georgi.unixsol.org/

============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================

Reply via email to