Ne znam dali e problem ili prosto razlichija v distribuciite, no kato izlizam s F10 ot mc v Mandrake se okazvam v direktorijata v kojato sum bil posledno. Adski e udobno ako ne znaesh zakude tochno si se zaputil. V debian obache izlizash v direktorijata v kojato si povikal mc.
Kak da napravja taka che se durzhi kakto v Mandrake? Yavor Atanasov ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
