Ne znam dali e problem ili prosto razlichija v distribuciite, no kato izlizam s F10 ot mc v Mandrake se okazvam v direktorijata v kojato sum bil posledno. Adski e udobno ako ne znaesh zakude tochno si se zaputil. V debian obache izlizash v direktorijata v kojato si povikal mc.
Хвърли един поглед дали имаш дефиниран mc алиас в профила си... Може това да е проблема... ?
Поздрави! Д.
smime.p7s
Description: S/MIME Cryptographic Signature
