Виж xmms-cdread, може да го намериш между plugin-ите на xmms.org.

Plamen Tonev wrote:

Здравейте,

имам следните два въпроса - първо по-големият:

-КДЕ 3.1.х абе последният там дето е ....в Дебиан

Проблем 1:
- Няма keyboard layout (tam deto mojesh da si slagash flagcheta bg,en и т.н и с едно цъкане доли в system tray-а можеш да 
ги сменяш.
Значи  - такава секция присъства в контрол центъра на KDE обаче всичко  е grayed т.е - посивено - не можеш да си кажеш колко клавиши ти е клавиатурата....каква подредба и т.н...абе най-важният бутон, които отваря 
всички опции на долу (enable keyboard layouts) е неактивен.
Не мисля, че е проблем с КДЕ-то като инсталация и съставящи го пакети..
по-скоро нещо с локализация? или липса на такава?

Проблем 2:
Някой знае ли как мога да чета digital аудио-то от CD-то (т.е без кабелче). Има тоол-ове (cdda2wav и тем подобни) - ама аз не искам да ги записвам 3-ките...аз искам да ги 
прослушвам със XMMS,kSCD и т.н

Кой ще ме зарадва с отговор? ;-)

Поздрави, Пламен



============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
              • ... kolp
              • ... Doncho Gunchev
              • ... nforcer
              • ... Georgi Chorbadzhiyski
              • ... Bozhan Bozhkov
              • ... Georgi Chorbadzhiyski
              • ... Nikolay Bogdanov Toshev
              • ... Васил Колев
              • ... Georgi Chorbadzhiyski
              • ... Yasen Balev
  • Re... Vasil Sakarov
    • ... Plamen Tonev

Reply via email to