Draj si F-prota - shte ti e polezen - i varshi dobra rabota.
----- Original Message ----- From: "Bozhan Bozhkov" <[EMAIL PROTECTED]> To: <[EMAIL PROTECTED]> Sent: Friday, September 12, 2003 1:41 PM Subject: Re: f-prot (was: lug-bg: A^u'i"?i^n~e` c,a` X) > > > > > > > Direktno ia iztria taia glupost. Za chii ti e antivirusna programa pod > > linux, > > osven za da pazish neshtastnicite s windowsi ot tehnite sobstveni virusi. > > > Е, не е то1но така - доколкото тия програми хващат и червеи и > троянскикатъри, а такъв добитък се размножава и под линукс за съжаление :-) > > > ============================================================================ > A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). > http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora > To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html > ============================================================================ ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
