On Mon, 8 Sep 2003 12:24:03 +0300 Spas Pavlov <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Пламене, > > Проблем 2: > > Някой знае ли как мога да чета digital аудио-то от CD-то (т.е без > > кабелче). Има тоол-ове (cdda2wav и тем подобни) - ама аз не искам да > > ги записвам 3-ките...аз искам да ги прослушвам със XMMS,kSCD и т.н > > Кой ще ме зарадва с отговор? ;-) > > Тука направо ме разби... имаш CD, имаш звукова карта, но искаш да > слушаш през изхода за данни? Не знам дали е възможно, но ако го > постигнеш- имаш една бира от мене.... Имам такива кабелчета в излишък поне няколко вида - ако проявяваш интерес - обади се. дам -- Damyan Ivanov Creditreform Bulgaria [EMAIL PROTECTED] http://www.creditreform.bg/ phone: +359 2 928 2611, 929 3993 fax: +359 2 920 0994 mobile: +359 88 8 56 60 67 ICQ: 3028500
pgp00000.pgp
Description: PGP signature
