On Mon, 8 Sep 2003 12:24:03 +0300
Spas Pavlov <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Пламене,

> > Проблем 2:
> > Някой знае ли как мога да чета digital аудио-то от CD-то (т.е без
> > кабелче). Има тоол-ове (cdda2wav и тем подобни) - ама аз не искам да
> > ги записвам 3-ките...аз искам да ги прослушвам със XMMS,kSCD и т.н 
> > Кой ще ме зарадва с отговор? ;-)
> 
> Тука направо ме разби... имаш CD, имаш звукова карта, но искаш да
> слушаш през изхода за данни? Не знам дали е възможно, но ако го
> постигнеш- имаш една бира от мене....

Имам такива кабелчета в излишък поне няколко вида - ако проявяваш
интерес - обади се.


дам

-- 
Damyan Ivanov                             Creditreform Bulgaria
[EMAIL PROTECTED]             http://www.creditreform.bg/
phone: +359 2 928 2611, 929 3993           fax: +359 2 920 0994
mobile: +359 88 8 56 60 67                         ICQ: 3028500

Attachment: pgp00000.pgp
Description: PGP signature

Reply via email to