On Tue, Sep 09, 2003 at 10:25:21AM +0300, Doncho Gunchev wrote: > KDE 3.x (ne znam ot koq natatyk) ima w IOSlaves s koito ot dadeno audio CD > moje da si svalish direktno mp3/ogg/wav failowe. Formata e > audiocd:/?device=/dev/scd0?paranoia_level=0&use_cddb=0 primerno > W Control-Center-a na KDE-to na Information -> Protocols na 1-wo mqsto > se myrdi tochno tozi i ima midlq dostatychno info kak :) Predpolagam che > swireneto na wav shte e nai-lesno :)
Тва е забележително. Всичко си е както казваш. Аз обаче драгнах и дропнах един аудио файл в/у Kabodile и музиката беше накъсана, а когато пуснах същата песен с KsCD свиреше нормално. Освен тва натоварването на машината в 1-я случай беше доста по-голямо от това във втория. Вероятно съм бил свидетел на 2-та случая - "с кабелче и без кабелче" :) ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
