On Tue, Sep 09, 2003 at 10:25:21AM +0300, Doncho Gunchev wrote:
> KDE 3.x (ne znam ot koq natatyk) ima w IOSlaves s koito ot dadeno audio CD
> moje da si svalish direktno mp3/ogg/wav failowe. Formata e
> audiocd:/?device=/dev/scd0?paranoia_level=0&use_cddb=0 primerno
> W Control-Center-a na KDE-to na Information -> Protocols na 1-wo mqsto
> se myrdi tochno tozi i ima midlq dostatychno info kak :) Predpolagam che
> swireneto na wav shte e nai-lesno :)

Тва е забележително. Всичко си е както казваш. 
Аз обаче драгнах и дропнах един аудио файл в/у 
Kabodile и музиката беше накъсана, а когато пуснах 
същата песен с KsCD свиреше нормално. Освен тва 
натоварването на машината в 1-я случай беше 
доста по-голямо от това във втория. Вероятно 
съм бил свидетел на 2-та случая - "с кабелче и без 
кабелче" :)
============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================

Reply via email to