Здравейте,
имам следния (странен) проблем. Инсталирам Мандрейк 9.1 на една машина (TNT2 
видеокарта и MAG DX1495 монитор), и всичко върви добре докато не дойде време 
за настройване на режима на работа на монитора. Опитах всякакви неща но... 
резултата е, че монитора се изключва и нищо не може да се направи докато не 
се рестартира системата. В конфигурацията на Х -са има такъв монитор. Освен 
това му намерих и хоризонталното и вертикално отклонение, пробвах го на 
всевъзможни разделителни способности, и честоти, но... Интересното е че при 
инсталацията Х -са се стартира без проблем.
Някой има ли идея какво може да се направи?

Благодаря!
============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================
  • ... Атанас Мавров
    • ... Alexander Shopov

Reply via email to