Здравейте, имам следния (странен) проблем. Инсталирам Мандрейк 9.1 на една машина (TNT2 видеокарта и MAG DX1495 монитор), и всичко върви добре докато не дойде време за настройване на режима на работа на монитора. Опитах всякакви неща но... резултата е, че монитора се изключва и нищо не може да се направи докато не се рестартира системата. В конфигурацията на Х -са има такъв монитор. Освен това му намерих и хоризонталното и вертикално отклонение, пробвах го на всевъзможни разделителни способности, и честоти, но... Интересното е че при инсталацията Х -са се стартира без проблем. Някой има ли идея какво може да се направи?
Благодаря! ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
