On Wednesday 12 November 2003 10:58, Iassen Pramatarov wrote: > Предположението ми е, че вече не предоставят рор3 достъп, макар да не > афишират това на сайта си, нито пък да съм получавал някога > предупреждение за тази промяна. Е, като знаем как поставят html > форматиране в частта на писмата с чист текст, разбирам защо 4не са се > сетили" да предупредят.. Някой от листа има ли проблеми с рор3 на > mail.bg? >
Поне при мен pop3 на mail.bg си работи. ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
