На Wed, 12 Nov 2003 09:11:44 +0200 Iassen Pramatarov написа:
> От доста време вече нещо не мога да вляза по никакъв начин в mail.bg. >Става дума не за влизане през уеб-интерфейса, а в POP3-сървъра... [...] Проблемът се оказа при мен, просто толкова време съм бил сляп за него..;) Мерси на всички за отговорите и извинявайте за шума ;) -- Ясен Праматаров aka Turin ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
