Здравейте,
Както знаете предстои излизането на Гном 2.6.
Ще отслужим скромно бирено освинване както винаги всяка сряда от 19 часа
в Бирария "При кмета".
За повече подробности погледнете тук:
http://www.eurielec.etsit.upm.es/~fherrera/gnome26party/?action=region&id=0
Ще ви бъда страшно благодарен, ако се запишете за участие и така да
докажем, че и у нас има активисти на Гном.
Поздрави:
ал_шопов
============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================
- Re: lug-bg: Елате ... Alexander Shopov
- Re: lug-bg: Елате... Georgi Chorbadzhiyski
- Re: lug-bg: Елат... Alexander Shopov
- Re: lug-bg: Елате... Konstantin Kostadinov
- Re: lug-bg: Елат... Ivan Dimitrov
- Re: lug-bg: Елат... Kaloian Doganov
- Re: lug-bg: Ела... Ivan Dimitrov
- Re: lug-bg: Елат... Alexander Shopov
- Re: lug-bg: ЕлаD... Ibrahim Tarla
- Re: lug-bg: Ела&... Alexander Shopov
- Re: lug-bg: Елате... Anton Tinchev
