мъдаа повод да си пиинием ;), гном кде я нов кърнел ;))

> Здравейте,
> Както знаете предстои излизането на Гном 2.6.
> Ще отслужим скромно бирено освинване както винаги всяка сряда от 19 часа 
> в Бирария "При кмета".
> За повече подробности погледнете тук:
> http://www.eurielec.etsit.upm.es/~fherrera/gnome26party/?action=region&id=0
> Ще ви бъда страшно благодарен, ако се запишете за участие и така да 
> докажем, че и у нас има активисти на Гном.
> Поздрави:
> ал_шопов
> ============================================================================
> A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
> http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
> To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
> ============================================================================


-- 

Konstantin Kostadinov
        ------------------------------------------------------------
        Public PGP : http://www.fadata.bg/pgp/konstantinpgp.asc
-----------------------------------------------------------

Hell is empty and all the devils are here.
                -- Wm. Shakespeare, "The Tempest"
============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================

Reply via email to