мъдаа повод да си пиинием ;), гном кде я нов кърнел ;))
> Здравейте, > Както знаете предстои излизането на Гном 2.6. > Ще отслужим скромно бирено освинване както винаги всяка сряда от 19 часа > в Бирария "При кмета". > За повече подробности погледнете тук: > http://www.eurielec.etsit.upm.es/~fherrera/gnome26party/?action=region&id=0 > Ще ви бъда страшно благодарен, ако се запишете за участие и така да > докажем, че и у нас има активисти на Гном. > Поздрави: > ал_шопов > ============================================================================ > A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). > http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora > To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html > ============================================================================ -- Konstantin Kostadinov ------------------------------------------------------------ Public PGP : http://www.fadata.bg/pgp/konstantinpgp.asc ----------------------------------------------------------- Hell is empty and all the devils are here. -- Wm. Shakespeare, "The Tempest" ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
