On Friday 19 March 2004 10:57, Alexander Shopov wrote: > Здравейте, > Както знаете предстои излизането на Гном 2.6. > Ще отслужим скромно бирено освинване както винаги всяка сряда от 19 часа > в Бирария "При кмета". > За повече подробности погледнете тук: > http://www.eurielec.etsit.upm.es/~fherrera/gnome26party/?action=region&id=0 > Ще ви бъда страшно благодарен, ако се запишете за участие и така да > докажем, че и у нас има активисти на Гном. > Поздрави: > ал_шопов > =========================================================================== >= A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). > http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara > Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html > =========================================================================== >=
Ехх мечтииии. Що не съм от София? За сбирките де. Не за лудницата. Нищо. И сам война е войн. Ще си пия биричката с цаца сам. Съдба :-( ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
