> Здравейте, > Както знаете предстои излизането на Гном 2.6. > Ще отслужим скромно бирено освинване както винаги всяка сряда от 19 часа > в Бирария "При кмета". > За повече подробности погледнете тук: > http://www.eurielec.etsit.upm.es/~fherrera/gnome26party/?action=region&id=0 > Ще ви бъда страшно благодарен, ако се запишете за участие и така да > докажем, че и у нас има активисти на Гном. > Поздрави: > ал_шопов
Шопов, не знам откаде толкова $ за памет та да пускате KDE и Gnome ама аз си говоря с ядрото от конзолата и чрез IceWM. За толкова имам памет, иначе аз съм един от стратегическите инвеститори в "При Кмета". Леко незабележим като n-ти усер зад n-ти терминал си пия бирата всяка сряда там. Има един лаф за бирата "Че е хубава, когато е по много!!!" (също както интернета). -- Best Regards Aexander Panov www.qsl.net/lz2app ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
