> Здравейте,
> Както знаете предстои излизането на Гном 2.6.
> Ще отслужим скромно бирено освинване както винаги всяка сряда от 19 часа 
> в Бирария "При кмета".
> За повече подробности погледнете тук:
> http://www.eurielec.etsit.upm.es/~fherrera/gnome26party/?action=region&id=0
> Ще ви бъда страшно благодарен, ако се запишете за участие и така да 
> докажем, че и у нас има активисти на Гном.
> Поздрави:
> ал_шопов

Шопов, не знам откаде толкова $ за памет та да пускате KDE и Gnome ама аз си говоря с 
ядрото от конзолата и чрез IceWM. За толкова имам памет, иначе аз съм един от 
стратегическите инвеститори в "При Кмета". Леко незабележим като n-ти усер зад n-ти 
терминал си пия бирата всяка сряда там. Има един лаф за бирата "Че е хубава, когато е 
по много!!!" (също както интернета).

--
Best Regards
Aexander Panov
www.qsl.net/lz2app
============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================

Reply via email to