Imam malyk problem s
edna Samba 3.0.1 kato PDC. (na SuSE 9.0)
bjah ja config-nal
na edno PC i tam raboteshe, posle copyrah (s cp -a) vichko na drugo PC i smenih
IP-tata navsjkyde, kydeto beshe vyzmogno
spjah ja na pyrvoto
PC i ja pusnah na vtoroto.
Izglegda vyrvi, no
neprekysnato dump-i vyv /var/log/message slednoto
syobshtenie:
"There is already a
domain master browser at....."
Njakoj znae li na
kakvo se dylgi tova i kak se opravaja?
