Mircho Mirchev wrote:
Izglegda vyrvi, no neprekysnato dump-i vyv /var/log/message slednoto syobshtenie:
"There is already a domain master browser at....."
--------------------------------------------
Това "There is already a domain master browser at....." windows servera ли е?ne, samo novata e domain master i e s 'os level=64' a starata e s 'domain master = False' i 'os level=32' to ima i edin windows PDC, ama za nego ne stava duma v log-a
Ако е така, значи ситуацията според мене е следната:
Имаш домаин върху windows server. По default при Mikrosoft IPто където е инсталиран домейна там е и domain master browsera.
Трябва да се каже на Active Directory, че PDC е новата самба.
Параметъра на старата самба е бил false и точно затова не си получавал съобщението.
Поздрави и Успех!
-- Lubomir Haralampiev E-Mail: [EMAIL PROTECTED]
============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
