On Sat, 27 Mar 2004 18:42:46 +0200
"Qblue" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

 : ----- Original Message ----- 
 : From: "Vesselin Kolev" <>
 : To: <[EMAIL PROTECTED]>
 : Sent: Saturday, March 27, 2004 5:29 PM
 : Subject: Re: lug-bg: www.linux-bg.org
 : 
 : > Изниква въпросът каква е алтернативата. XINE определено не е на
нивото
 : > на Mplayer. Например така и не намерих там ясно обособено меню за
 : > прилагане/зареждане на субтитри и избиране на кодировката им.
 : >
 : >   Поздрави
 : >      Весо
 : 
 : Това беше в друг tread, но мисля, че мястото му е в този.
 : Пускат се субтитри и в XINE, ма е малко тромаво.
 : В момента чета (по-скоро почнах) превода на Никола Колев,
 : на "Катедралата и базарът" и оттам ми идва надеждата, че може
 : този много успешен проект, да се поеме от някой друг.

Преводът е и на Калоян Доганов. Даже той свърши повечето работа. :)

________________________________________________________________________


Cheers,
Nickola Kolev

Attachment: pgp00000.pgp
Description: PGP signature

Reply via email to