On Sat, 27 Mar 2004 18:42:46 +0200 "Qblue" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
: ----- Original Message ----- : From: "Vesselin Kolev" <> : To: <[EMAIL PROTECTED]> : Sent: Saturday, March 27, 2004 5:29 PM : Subject: Re: lug-bg: www.linux-bg.org : : > Изниква въпросът каква е алтернативата. XINE определено не е на нивото : > на Mplayer. Например така и не намерих там ясно обособено меню за : > прилагане/зареждане на субтитри и избиране на кодировката им. : > : > Поздрави : > Весо : : Това беше в друг tread, но мисля, че мястото му е в този. : Пускат се субтитри и в XINE, ма е малко тромаво. : В момента чета (по-скоро почнах) превода на Никола Колев, : на "Катедралата и базарът" и оттам ми идва надеждата, че може : този много успешен проект, да се поеме от някой друг. Преводът е и на Калоян Доганов. Даже той свърши повечето работа. :) ________________________________________________________________________ Cheers, Nickola Kolev
pgp00000.pgp
Description: PGP signature
